Naujausi tyrimai rodo, kad 75 proc. Visų pradinių įmonių nesėkmingai, daugelis iš jų per pirmuosius jų egzistavimo metus. Niekas nemėgsta nesėkmės, be abejo, net ir tada, kai pripažįstame, kad iš patirties galima pasimokyti iš daugybės pamokų.

Vis dėlto, kai kalbame apie nepavykusį paleistį, nesėkmės kaina gali būti gana staiga nuskendusios išlaidos, kurių negalima atkurti, valandos, kurių niekada negalėsite atgauti, galimybė praleisti, atmetus kitą, galbūt geresnę idėją. Jis gali padaryti net patyrusį verslininką.

Atsižvelgiant į šias išlaidas, kodėl kas nors turėtų patirti sunkumų kuriant verslą? Patikėkite ar ne, galite rasti daug naudos pradedant savo paleidimą ar verslą, net jei nesėkmė (tačiau jūs apibrėžiate šį žodį) yra galutinio rezultato dalis. Štai keletas didžiausių privalumų.

1. Jūs išmoksite „nepavykti geriau“.

„Nepavyko geriau.“ „Nepavyko greitai.“ „Nepavyko dažnai.“ Jūs neabejotinai girdėjote ar perskaitėte vieną ar visas šias išraiškas internete. Net „Facebook“ prieštaringas šūkis keleriems metams buvo „judėti greitai ir nutraukti dalykus“, skirtinga toje pačioje temoje.

Kaip visuomenė, mes galime šiek tiek pernelyg susieti su laimėjimo koncepcija. Kai vienintelis dalykas, turintis vertę, yra laukinė sėkmė, visa kita praranda vertę lyginant. Tačiau toks laimėjimas iš tikrųjų yra gana retas. Tai taip pat lemia saugų žaidimą ir papildomų patobulinimų tironiją.

Iš kur kilo kvantiniai šuoliai ir tikrai originalios idėjos? Daugeliu atvejų jie yra iš žmonių, kurie nori bandyti šuolį. Tačiau kyla rizika, kad rizika nukristi ant veido. Kitaip tariant, kuo didesnė rizika, tuo didesnis potencialus atlygis.

Taip pat reikia apsvarstyti: nesugebėjimas geriau, greičiau ir dažniau išgydyti jūsų baimę dėl nesėkmės. Tai leidžia jums lengviau pasiekti savo tikslus.

Susiję:  Jūs negalite „nesugebėti geriau“, jei neprisimenate apie tai, ką išmokote

2. Išsiaiškinkite, kaip sėkmingai.

Yra galbūt apokryfinė istorija apie garsų išradėją Tomasą Edisoną, kuriame jis atskleidžia naujai pažintai, kad 10 000 bandymų sukurti darbo lemputę baigėsi nesiekiant tikslo. „Jūs nepavyko 10 000 kartų?“ – naujasis pažįstamas tariamai paklausė, siaubo. „Ne visai,“ atsako Edisonas. „Sėkmingai atradau 10 000 būdų, kaip sukurti lemputę, kuri neveikia.“

Apocryphal ar ne, čia yra išminties gudrybė. Nustatant neigiamą jūsų tikslo kontūrą, yra tikroji vertė. Tai yra, svarbu žinoti, kas neveikia, jei norite išsiaiškinti, ką darodarbas.

Nėra jokios patirties. Būdami pasirengę nepavykti, jūs išmoksite pamokas, kurių reikia, kad jūsų dabartinė idėja (ar kita) taptų sėkmingesnė.

Susiję:  10 Thomas Edison citatos įkvėpti ir motyvuoti jus

3. Galite pasukti, kad važinėtumėte naujomis rinkos bangomis.

Verslo pivot yra strategija, padedanti bendrovėms reaguoti į tendencijas ir rinkos pokyčius. Tačiau, norėdami pasinaudoti gerai suplanuotu pasukimu, pirmiausia turite turėti tikrą verslą, o ne vien tik svajonę, kurią jūs laikote savo galvoje.

Pasukti operacijas ir sistemas kuo greičiau perkelti į naujai pripažintos rinkos ar poreikio bangą. Tačiau sėkmingai veikiantys posūkiai reikalauja šiek tiek pagreitį, kad padėtų įmonei, nes ji veikia per posūkį.

Taigi, net jei jūsų pirmoji geriausia idėja neveiks, vis tiek galite valdyti savo įmonę į pelningesnę trasą ar strategiją, jei būsite budrūs ir išlaikysite savo verslą ryškiai ir reaguojant į pokyčius savo rinkoje.

4. Jūs sužinosite, kas yra verslininkas ir lyderis greitai ir aiškiai.

Iš pradinių vartų ribų galite įgyti tik tiek perspektyvos. Norėdami sužinoti tiesą, jums reikia išeiti pro vartus ir iš tikrųjų pradėti paleisti kursą.

Kai kurių pamokų ir įžvalgų galima išmokti tik iš tikrųjų praktikos ir patirties. Ar jūs esate rankinis vadovas arba geriausias darbuotojas, kai esate labiau įsitraukę į kasdienį malimą savo įmonėje? Ar pageidaujate perduoti giliai ar plačiai? Kur jūsų verslo lyderiai talentingi? Kokios įmonės tikrai norite statyti?

Jūs tikrai negalite žinoti atsakymų į šiuos ir kitus klausimus tol, kol nepradėsite giliai įkvėpti ir iš tikrųjų nardyti.

Susiję:  Kaip transformuoti savo verslo gedimus į stipriąsias puses

5. Jums gali pavykti.

Nors didžioji dauguma pradedančiųjų gali ir nevyksta, daugelis jų sėkmingai. Kai kurie netgi dominuoja savo rinkose. Ar jūsų verslas gali būti vienas iš jų?

Niekada nežinote, ar nesistengiate.

Author

Write A Comment